Nowości:

Reserve The Best Wsród Suplementów

Reserve The Best Wsród Suplementów

Tak jak ostatnio pisałem podałem testom produkt firmy jeunesseglobal RESERVE ,co dobre szybko się kończy (zużyte opakowanie 30 saszetek).zakupiłem dwa opakowania jedno dla siebie drugie dla żony. W najbliższym czasie zamawiam następną partię tego wspaniałego suplementu.

Ale do rzeczy stwierdzam iż suplement działa i to z bardzo dobrym skutkiem.
Od dwóch lat walczyłem z bólem brzucha i nadciśnieniem tętniczym ale to normalna rzecz że w wieku 50 lat coś dolega a wpływ miała nie odpowiednia dieta ,stres ciągły pośpiech.

Jak to mówi mój lekarz rodzinny po 40 jak nic nie boli to znaczy że nie żyjesz coś w tym prawdy jest. Pierwsze trzy dni zero reakcji organizmu na dostarczane witaminy w postaci żelu.

Po czterech dniach poczułem nie znaczny wzrost energii po 14 dniach stwierdziłem iż ból brzucha ustępuje i normalizuje się ciśnienie krwi i co bardzo ciekawe po spożyciu żelu przez dłuższy czas nie odczuwałem głodu. Składniki znajdujące się w żelu na pewno korzystnie wpływały na mój cały organizm.

Zaraz usłyszę wystarczy spożywać owoce ,warzywa,minerały i witaminy zakupione w sklepie lub aptece. To prawda że owoce i warzywa mają witaminy i cukier ,ale jakie witaminy i jaki cukier.

I tutaj jest sedno tego zagadnienia .Okazało się, że witaminy i cukry grają bardzo ważną rolę w utrzymaniu komunikacji między komórkami .

Zmniejszenie komunikacji komórkowej, począwszy od prozaicznych do bardzo złożonych ma w dużej mierze wpływ,na zdolność organizmu w walce z chorobami .

Każda komórka w organizmie wymaga wystarczającej ilości tych składników odżywczych, w celu prawidłowego funkcjonowania.

Ogromny problem, przed którym stajemy dzisiaj jest to, że nasza dieta pozbawiona tych niezbędnych składników odżywczych z biegiem czasu prowadzi do wystąpienia chorób. Zdaniem ekspertów, to pozbawienie właśnie tych witamin i cukrów prostych jest przyczyna chorób autoimmunologicznych które rozwijają się w bardzo szybkim tempie.

Zważywszy, że choroby te są często widoczne w populacji osób starczych ale od kilku lat nastąpił wzrost zachorowalności ludzi w każdym wieku. Jedną z najbardziej uderzających przykładów tej rzeczywistości jest występowanie cukrzycą typu II wśród młodszych osób.

Organizm ma zdolności zregenerować się i poprawić funkcjonalność organów wewnętrznych Ale tylko gdy dostarczymy niezbędnych substancji odżywczych, takich jak 8 glyconutrients będących w składzie Reserve.

Jednak glyconutrients nie działają jak leki , mogą tylko prowadzić do wzmocnienia systemu obronnego . Tak więc, nie leczą chorób, tylko zapobiegają .

Ponadto, wiele badań potwierdziło również, że regularne przyjmowanie glyconutrients może opóźnić proces starzenia się, ponieważ te składniki mają zdolność nie tylko do zapobiegania chorobom, ale również korzystnie wpływają na układ odpornościowy, przyspieszają gojenie ran i zapobiega infekcji , które często powodują przyspieszone starzenie się.

Tak że może już od dzisiaj warto pomyśleć o stosowaniu dodatkowej suplementacji a nie liczyć na przysłowiową marchewkę ,jabłko czy czosnek który jest bardzo zdrowy ale czy pomoże to nam dłużej zachować zdrowie .