Nowości:

Magnolia Otwock

Magnolia Otwock

Witamy w Salonie Magnolia.

Magnolia to miejsce stworzone z pasji do piękna…
Załogę salonu tworzą kreatywni i profesjonalni fryzjerzy którzy zadbają o Twój wizerunek, dobiorą fryzurę, odpowiednią koloryzacją i pielęgnację. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować najwyższy poziom usług w nowoczesnym lecz klimatycznym wnętrzu przy dźwiękach odprężającej muzyki. Stylowe, eleganckie wnętrze różniące się od standardowo wyposażonych salonów, daje naszym Klientom okazję do odprężenia, zapewnia relaks, a także pozwala poczuć się kimś wyjątkowym już od samego wejścia.

Stylizacja włosów to dla nas współczesna forma nowoczesnej sztuki funkcjonalnej będąca połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki. Salon Magnolia to wyjątkowe miejsce dostępne dla każdego. Oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich: damskich, męskich i dziecięcych. Zadbamy również o Twoje dłonie i paznokcie.

Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycia go i podkreślenia w sposób absolutnie wyjątkowy. Do tego celu dążymy. Ten cel osiągamy. Specjalizujemy się także w szeroko pojętej stylizacji paznokci. Dłonie są naszą wizytówką. Piękne i zadbane sprawiają, że czujemy się komfortowo i pewnie. W naszym Salonie oferujemy szereg usług, które pomogą zachować to naturalne piękno. Zadbane ręce nie mogą być traktowane tylko i wyłącznie jako przywilej kobiet. Również panowie mają do nich prawo. Pielęgnacja dłoni zaczyna się od zadbanych paznokci. Zachęcamy również do skorzystania z wykonania profesjonalnego makijażu okolicznościowego, zabiegu przedłużania rzęs, przekłuwania uszu oraz depilacji.

Duży nacisk kładziemy również na jakość i markę wykorzystywanych przez nas materiałów i produktów, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę jedynie z renomowanymi producentami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!