Nowości:

Kosmeceutyki

Kosmeceutyki

Tlenek cynku i antyoksydanty

Dbając o swoją skórę, coraz świadomiej sięgamy po preparaty, w których występuje wysoka koncentracja środków aktywnych biologicznie. Wiemy dobrze, że nie sam skład, ale też właśnie ilość skoncentrowanych składników wpływają na skuteczność preparatu. A najlepszymi pod tym względem preparatami są bez wątpienia kosmeceutyki.
Z jednej strony działając jak leki, z drugiej pielęgnując skórę – są dla niej kompleksowym wsparciem. A co możemy znaleźć w ich składzie? Jednym z takich popularnych połączeń jest koncentracja tlenku cynku i antyoksydantów. Kosmeceutyki zawierają ich na tyle dużo, że niemal natychmiast oddziałują na skórę. Po pierwsze przeciwdziałają procesom starzenia, po drugie niwelują przebarwienia i chronią przed powstawaniem nowych, a po trzecie – regenerują i chronią przed promieniowaniem.
Skuteczne, jak leki i delikatne jak najdelikatniejsze kosmetyki. Takie połączenie cech sprawia, że preparaty te są tak skuteczne w swoim działaniu i to już od ich pierwszej aplikacji na skórze.