Nowości:

Jakie są korzyści z stosowania suplementu Reserve

Jakie są korzyści z stosowania suplementu Reserve

Wraz z wyczerpywaniem się składników odżywczych z gleby, które wynikają z nowych metod uprawy i brak składników odżywczych, w wyniku różnych metod przetwarzania żywności, nasze produkty zostały pozbawione składników odżywczych niezbędnych do naszej witalności i dobrego samopoczucia.

Dziś Europejczyk zjada tylko 2 cukry proste w postaci glukozy i galaktozy, które występują w produktach mlecznych. Pozostałe osiem niezbędnych cukrów prostych które odpowiadają za komunikowanie się komórek miedzy sobą praktycznie nie ma w naszej diecie i może być dostarczane jedynie przez suplementy .

Istnieje wiele korzyści związanych z dostarczaniem tych składników do naszego organizmu w postaci żelu Reserve który jest 200 krotnie szybciej przyswajany przez organizm.

W procesie zwanym glikozylacją, komórki w organizmie wiążą się ze sobą w celu przyspieszenia przeniesienia sygnału z jednej komórki do drugiej. To się nazywa komunikacja miedzy komórkowa, która bardzo istotnie odpowiada w utrzymaniu zdolności organizmu do działania w jego optymalnej wydajności. Wielu ekspertów zgadza się, że poprawa w tym procesie może zażegnać wystąpienia ognisk chorobowych , oraz lepiej odpowiadać na ataki na układ odpornościowy przez wirusy,grzyby,bakterie.

Fukozy w szczególności hamują reakcje alergiczne na alergeny pyłku, sierść zwierząt i żywności.

Zawartość tych składników w Reserve może zapobiec wystąpieniu chorób przewlekłych, przyspieszając gojenie ran, zmniejszając stan zapalny komórek i tkanek, oraz zwiększając wydolność systemu immunologicznego organizmu, możemy opóźnić proces starzenia.

Ksylozy, fukozy, galaktozy, mannozy i N-acetylogalaktozaminy pięć z ośmiu glyconutrients hamują wzrost guza ,oraz okazało się że mają właściwości, które mogą zapobiegać powstawaniu nowotworów w różnych obszarach organizmu.

Xyloese, według wyników badań, może pomóc w zapobieganiu powstawania raka w przewodzie pokarmowym. Chociaż zdolności tych substancji do zahamowania wzrostu nowotworu jest dość kontrowersyjna, dowodów klinicznych nie można odrzucać , stosując suplementy zawierające w swoim składzie te składniki w dużej mierze zapobiegamy powstawaniu choroby nowotworowej.

Płacimy wysoką cenę za nasze braki tak ważnych cukrów prostych zawartych w suplementach . Jest to widoczne w występowaniu chorób autoimmunologicznych, chorób przewlekłych , zwyrodnieniowych i zaburzeń , które wzrosły dziesięciokrotnie w ostatnich latach.

Ponadto, istnieje ogólny spadek zdrowia wśród Europejczyków , o czym świadczy duży wzrost chorób przewlekłych na które zapadają (cukrzyca,nowotwór).

Problemem jest to że te składniki nie są wytwarzane przez organizm i że nie ma sposobu jak je dostarczyć w inny sposób niż suplementacja.

Jedynym realnym rozwiązaniem jest uzupełnienie tych składników po przez suplementacje,innych rozwiązań nie ma . Po za tym wszystkim, te cukry proste zawarte w Reserve , są tak samo ważne dla organizmu jak woda,żywności i światło.