Nowości:

Implanty zębowe

Implanty zębowe

Najmniej inwazyjną metodą uzupełnienia ubytku jest implant zębowy. Pełne odwzorowanie prawdziwej fizjologii zęba zespolone z wielką estetyką sprawiają, że zainteresowanie implanty zębowymi cały czas rośnie. Implanty zębowe są najlepszym rozstrzygnięciem dla wszystkich, którzy chcą nasycać się interesującym wyglądem, zdrowiem jamy ustnej, oraz poczuciem pewności siebie. Implant zębowy jest najmocniejszym i najskuteczniejszym wyjściem uzupełnienia braków w jamie ustnej. Jako wyjątkowe dopełnienie protetyczne, jest w stanie zwolnić stratę kości, co jest typowym przebiegiem przebiegającym po stracie prawdziwego korzenia zęba.

Implanty zębowe są równocześnie należytym wyjściem dla tych, którzy ze względów zawodowych powinny zadbać o odpowiednią wymowę. W sytuacji implantów zębowych nie ma komplikacji z mówieniem, gryzienie, a zarazem nie ma konieczności stosowania klejów do protez. Implanty zębów Kraków są najczęściej wybierane przez ludzi czynnych zawodowo, dla których strata zwykłego uzębienia jest poważnym problemem. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy ze względu na tarapaty z próchnicą, bądź wskutek nieszczęśliwego wypadku utracili normalne zęby. Klinika Stomatologiczna Kraków zajmuje się też przystosowywaniem wadliwego, nieestetycznego ustawienia zębów i za pomocą wybielania metodą nakładkową przywrócą zębom normalną biel.

Nie warto zwlekać z okresowymi wizytami u dentysty, ponieważ na badaniu kontrolnym dostrzec można poważną chorobę przyzębia też w początkowym stadium. Dzięki temu problemy z dziąsłami lub zębami problemy z dziąsłami mogą zostać zniwelowane od razu. Nieleczone przypadki mogą mieć spore kłopoty zdrowotne, takie jak rozchwiania kolejnych zębów, co może prowadzić do pełnej ich utraty. Wczesne objawy powinny skłonić każdego do odbycia takiej wizyty, gdyż jest to niewątpliwie inwestycja w zdrowie na przyszłość.