Nowości:

Dieta Dukana

Dieta Dukana

Jeśli mowa o diecie Dukana, podzielona jest na fazy, do których przypisane są poszczególne produkty spożywcze. To dobra dieta dla osób, które ostatecznie chcą się pozbyć dodatkowych kilogramów. Wiemy nie od dzisiaj, że jeśli rozpoczynamy odchudzanie, to trzeba zawiadomić o tym konkretnym fakcie jak najznaczniejszą ilość osób, bo wtenczas będziemy posiadali jeszcze znaczniejszą motywację, żeby dosięgnąć określony moment.

Nie mniej odchudzanie oraz dbanie o kondycję będzie dużo fajniejsze, jeżeli zdecydujemy się ćwiczyć we dwoje (tu pomysły: link). Oczywiście dużo osób odpowie, że najlepszy sposób na trenowanie w dwójkę, to seks podczas którego przecież spala się sporo kalorii. Nie mniej trening we dwoje ma szansę także polegać na wspólnym bieganiu, pływaniu lub jeździe na rowerze.

Takie wspólne ćwiczenia są o tyle cudowne, że nie tylko mają szansę nas jeszcze lepiej do siebie przybliżyć, lecz też będą nas zachęcały do wzmożonego wysiłku i do systematycznej aktywności fizycznej. Głodówki? Jedynie parodniowe, i to tylko i wyłącznie dla zdrowych organizmów. Skutek? Oczyszczony z toksyn organizm, wspaniałe samopoczucie, dużo energii, ale kilogramy? Zazwyczaj te same, więc nie jest to rozwiązanie dla kogoś, kto chce się trwale odchudzić. Z jakiego powodu fitness jest nieustannie tak cenioną przez panie aktywnością fizyczną? Pozwala w szczególności w bardzo przyjemny sposób – to znaczy podskakując w takt muzyki – spalić wiele kalorii oraz, co za tym idzie, zbędnych kilogramów (przeczytaj więcej na tematy takie jak slim express opinie). Nadprogramowa waga wyparuje z nas jedynie wtedy, gdy rzeczywiście spalać będziemy kalorie systematycznie uczęszczając nas zajęcia fitnessu i pilnując ustalonych przez dietetyka pór i jakości posiłków.